قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات فن بازار اینوفام به شرح زیر می باشد. توصیه می شود قبل از سفارش کالا این صفحه را به دقت مطالعه فرمایید.

فن بازار اینوفام در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کلیه اصول و رویه های آن منطبق با قانون تجارت است و متعاقباً کاربران نیز ملزم به پایبندی به این قوانین هستند. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. ثبت نام و سفارش کالا در اینوفام به معنای آگاهی از قوانین و مقررات فن بازار اینوفام و پذیرش آن از سوی کاربر است.

۱- کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش، آدرس، کد پستی و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد کند چرا که این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تأثیر گذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماماً متوجه شخص کاربر می باشد.

۲- تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، توصیه می شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند.

۳- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و موجودی کالاهای موجود، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فن بازار اینوفام محفوظ است. فن بازار اینوفام در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید.

۴-کاربر می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ، سفارش خود را لغو کند.

۵- بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد و سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از اعلام کاربر، سفارش توسط مدیریت فن بازار اینوفام لغو شده و مبلغ پرداختی در اسرع وقت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت داده می شود.

۶- فن بازار اینوفام هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص و یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

۷-تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه موارد قوه قهریه، فن بازار اینوفام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۸-فن بازار اینوفام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در قسمت ثبت شکایات در میان بگذارید.